O RED HAWK SECURITY

Časopis REFLEX o nás napsal, že jsme jedinou skutečnou soukromou armádou v ČR. To velice stručně, ale jasně vysvětluje čím se zabýváme a kdo jsme.

Pro naše klienty přes 8 let zajišťujeme ozbrojenou osobní ochranu, řidiče, převozy cenin a ozbrojené doprovody cenných nákladů, doprovody osob do zahraničí, privátní protiteroristické služby, detektivní služby a to na území celého světa.

V Red Hawk Security působí bývalí členové různých speciálních jednotek Policie a Armády různých států Evropské Unie. Naše pobočky můžete najít v Nizozemí, Jižní a Střední Americe, Thajsku, USA a Austrálii.

Dlouhodobě zajišťujeme protiteroristickou bezpečnost na velkých kulturních akcích, jako je AVON Pochod proti rakovině, na důležitých finálových sportovních zápasech a velice často se na nás s žádostí o zajištění bezpečnosti obracejí nadnárodní společnosti pořádající v EU své konference.

Často poptávané služby:

Jsme na trhu již 8 let

Za tu dobu jsme se usadili na trhu bezpečnostních agentur a vytvořili si vlastní kategorii, ve které nám nemůže nikdo konkurovat.

Bývalí členové speciálních jednotek

Máme jednoduché pravidlo – pokud u nás chcete pracovat, musíte mít za sebou službu u některé speciální jednotky Armády nebo Policie. Pro naše zákazníky to znamená jasnou záruku úrovně námi poskytovaných služeb!

Přizpůsobujeme se měnícímu se světu!

Bezpečnostní situace v Evropské Unii a celém světě se vyvíjí tak rychle, jako doposud nikdy. Všechny události pečlivě sledujeme a své služby i vybavení přizpůsobujeme tomu, abychom byli jedničkou v oboru bezpečnosti. Jako jediní v ČR nabízíme komerční protiteroristické služby.

Myslíme globálně...

Více jak 8 let se zabýváme ozbrojeným doprovodem nákladů a osob po celém světě. Umíme se vám přizpůsobit a zajistit ozbrojenou ostrahu všeho, co je vám cenné, bez ohledu na lokalitu, kterou si vyberete.

Nejsme korporace

Nejsme nemotorná velká firma. Dokážeme se přizpůsobit jakémukoliv přání našich zákazníků, kdekoliv na planetě.

Umíme zapůsobit

Víme, že většina vašich zákazníků přijde nejprve do styku s vaší ochrankou, tedy námi, ještě před tím, než potká vás. Proto klademe obrovský důraz na reprezentativní vystupování a odpovídající úroveň našich služeb.
NAPSALI O NÁS

Podnikatel.cz: Vydírání podnikatelů – fenomén 90. let, nebo stále aktuální hrozba?
Podnikat a mít úspěch s sebou přináší i riziko útoků. Kdo jsou vyděrači, jak většinou postupují, o co jim jde a jak se před nimi bránit? Odpovědi v článku.

Více…

SME.sk: Bodyguardka Lenka: Arabský klient ma chcel za svoju ďalšiu manželku
Zabudnite na strážničky v obchodoch. Bezpečnostná brandža má aj pri ženách oveľa širšie zameranie.

Více…

Květy: Jak fungují protiteroristické služby?
Odpovídá ředitel agentury RED HAWK SECURITY s.r.o.

Více…

Playboy: Rozhovor s majitelem RED HAWK SECURITY
Klienti mají často pocit, že když je s nimi osobní strážce, tak si mohou dovolit víc a jsou v naprostém bezpečí…

Více…

NAŠI ZÁKAZNÍCI