RED HAWK SECURITY

Jsme česká bezpečnostní agentura zaměřující se na ostrahu rizikových objektů a ochranu vlivných osob primárně v Evropské Unii. Časopis REFLEX o nás napsal, že jsme jedinou skutečnou soukromou armádou v ČR. To velice stručně, ale jasně vysvětluje čím se zabýváme a kdo jsme.

Pro naše klienty přes 8 let zajišťujeme ozbrojenou osobní ochranu, řidiče, převozy cenin a ozbrojené doprovody cenných nákladů, doprovody osob do zahraničí, privátní protiteroristické služby, detektivní služby a to na území celého světa.

V Red Hawk Security působí bývalí členové různých speciálních jednotek Policie a Armády různých států Evropské Unie. Naše pobočky můžete najít v Nizozemí, Jižní a Střední Americe, Thajsku, USA, na středním východě a Austrálii.

Dlouhodobě zajišťujeme protiteroristickou bezpečnost na velkých kulturních akcích, jako je AVON Pochod proti rakovině, na důležitých finálových sportovních zápasech a velice často se na nás s žádostí o zajištění bezpečnosti obracejí nadnárodní společnosti pořádající v EU své konference.

BEZPEČNOST INFORMACÍ

Dbáme na to, aby všechna vaše data a informace zůstala důvěrná. Pro komunikaci mezi zaměstnanci i klienty používáme end-to-end šifrování. Naši zaměstnanci nesmějí v práci používat svá vlastní zařízení, ale pouze služební telefony a notebooky, které jsou logovány a šifrovány pomocí technologie Android Enterprise EMU a u kterých máme 100% kontrolu nad tím, co si naši zaměstnanci fotí a komu volají a píší.

SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

Za dobu po kterou se věnujeme ostraze osob a majetku jsme s našimi českými a slovenskými klienty procestovali každý kout planety. Naše služby jsme poskytovali na všech kontinentech. Víme proto naprosto přesně na koho se obrátit, na co si dát pozor a jakou úroveň ochrany nastavit při vaší zahraniční cestě.

PROCES VÝBĚRU ZAMĚSTNANCŮ

I ten nejlepší proces a nejkvalitněji nastavená ochranná opatření mohou ztroskotat na jednom chybujícím zaměstnanci. Proto věnujeme velkou pozornost výběru našich kolegů. Všichni před nástupem musejí projít náročnými fyzickými testy, zkouškou na střelnici a psychologickým pohovorem. Našimi nároky neprojde více jak 85% uchazečů o práci v naší společnosti.

VAŠE SOUKROMÁ ARMÁDA


Ochrana soukromí, vysoce postavených osob a podpora korporátní bezpečnosti vyžaduje mnoho zkušeností a znalostí. RED HAWK SECURITY má jako jedna z mála firem na trhu bezpečnostních agentur zkušenosti při poskytování těchto služeb po celém světě pro ty nejnáročnější klienty. Naše profesionální a vysoce kvalifikované týmy jsou připraveny vám pomoci v jakékoliv situaci a v jakémkoliv státu této planety.

NAPSALI O NÁS

Podnikatel.cz: Vydírání podnikatelů – fenomén 90. let, nebo stále aktuální hrozba?
Podnikat a mít úspěch s sebou přináší i riziko útoků. Kdo jsou vyděrači, jak většinou postupují, o co jim jde a jak se před nimi bránit? Odpovědi v článku.

Více…

SME.sk: Bodyguardka Lenka: Arabský klient ma chcel za svoju ďalšiu manželku
Zabudnite na strážničky v obchodoch. Bezpečnostná brandža má aj pri ženách oveľa širšie zameranie.

Více…

Květy: Jak fungují protiteroristické služby?
Odpovídá ředitel agentury RED HAWK SECURITY s.r.o.

Více…

Playboy: Rozhovor s majitelem RED HAWK SECURITY
Klienti mají často pocit, že když je s nimi osobní strážce, tak si mohou dovolit víc a jsou v naprostém bezpečí…

Více…

NAŠI ZÁKAZNÍCI