11. prosince 2020 jsme uspořádali první z nové série výcviků pro naše zaměstnance. Při tomto prvním kurzu jsme se zaměřili na vyhledávání výbušnin (primárně) ve vozidlech. Celý kurz trval 8 hodin a absolventi zjistili, jaké nástražné výbušné systémy se používají v Evropě, jak je najít, identifikovat a jak dále postupovat. Součástí kurzu byla i praktická část, kde si všichni absolventi měli možnost vyzkoušet najít skutečné (delaborované) nástražné výbušné systémy, které jsme nainstalovali na naše firemní vozidlo.

Kurz připravoval (a zároveň i přednášel) náš zaměstnanec, který posledních několik let pro naši společnost působil jako velitel rezidenční ochrany v zemích na blízkém východě a jako velitel Close Protection týmu ve válečných zónách. V minulosti se mimo jiné věnoval výcviku bezpečnostního personálu na ambasádách ve válečných oblastech.

Všech těchto nových kurzů se mohou účastnit libovolní zaměstnanci RED HAWK SECURITY z jakékoliv pozice ve společnosti. Chceme tímto novým přístupem umožnit posunovat se vpřed opravdu komukoliv, kdo má zájem profesně růst a zdokonalovat si své dovednosti.