Děti jsou jednou z nejvíce ohrožených skupin, které se čím dál častěji stávají terčem různých útočníků a deviantů. Proto naše společnost nabízí přepravu vašich dětí do a ze škol, školek, kroužků a jiných „volno-časových aktivit“.

Jedná se vždy o individuální přepravu dítěte nebo dětí jednoho klienta – nejde tedy o klasický školní autobus, který vyzvedává děti několika zákazníků. Pro lepší představu se dá říci, že se jedná o „bezpečnou taxi službu“ pro vaše děti, kdy doprava do nebo ze školy končí pro řidiče až v momentě, kdy děti doprovodí do budovy školy (případně je předá pověřené osobě – učiteli), nebo až ke dveřím bytu.

Naši řidiči jsou vyškolení profesionálové, kteří mají nejen několik let praxe jako profesionální řidiči, ale také mají letité zkušenosti z ochrany osob a to většinou ze státních bezpečnostních složek (Armáda, Policie apod.). Řidič může být dle vašeho přání vybaven střelnou zbraní, která je vždy nošena skrytě.

Jako vozidla pro přepravu toho nejcenějšího co máte využíváme jen velké bezpečné modely (Prosche Cayenne, Range Rover, Land Rover Discovery apod.), která jsou neustále ve spojení s dispečinkem a jejich pohyb je sledován pomocí GPS a rádiového lokátoru. Vozidlo může být dle vašeho přání vybavenou sadou neprůstřelných vest pro pasažéry, případně se může jednat o pancéřované vozidlo ve třídě Euro B7 (ochrana proti střelbě z automatických dlouhých zbraní, např. běžné odstřelovací pušky nebo AK-47)

Ceny této služby jsou značně individuální – může se pohybovat v cenách běžné taxi služby, ale také v cenách profesionálního ozbrojeného osobního strážce. Proto nás pro konkrétní kalkulaci kontaktujte.