Pořadatelská služba se využívá zejména na veřejných akcích, kde organizátor potřebuje kontrolovat vstup, pohyb a chování osob. V rámci pořadatelské služby jsme schopni našim klientům nabídnout jak přátelský, dobře vycvičený a slušně vypadající personál. Poskytujeme také i technické prostředky pro zajištění akce (vstupní brány, detekční rámy, mobilní toalety, pronájem oplocení, dopravní značení atd.).

Plně si uvědomujeme, že pořadatelská služba není na akcích přítomna proto, aby provokovala a omezovala vaše hosty – proto naši zaměstnanci procházejí pravidelně jak fyzickými, tak hlavně psychickými výcvikovými kurzy vč. praktických testů, které nám pomáhají vybrat vhodné strážné.

Po poradě s našimi experty si můžete vybrat, zda na vámi pořádanou akci chcete strážné v uniformě, civilním oděvu nebo na zakázku připraveném oblečení, které bude vhodně doplňovat atmosféru dané akce.

Pro akce na kterých očekáváte výskyt většího množství osob, nebo dokonce podnapilých osob, vám jsme schopni nabídnout profesionální služby, které vyplývají z našich zkušeností v zahraničních misích. Zejména se jedná o odpovídající velitelskou strukturu bezpečnosti akce, zásahový tým (speciálně vyzbrojená a vycvičená skupina strážných, jejíž úkol je případně vytlačit/usměrnit dav a zamezit tak poškozování majetku a zdraví) a případně vzdušný monitoring akce našimi bezpilotními prostředky.

Na každé akci si samozřejmě vlastními silami zajistíme zázemí a komunikační prostředky.

Akce na kterých naši zákazníci primárně využívají služeb pořadatelské služby:

  • koncerty
  • sportovní akce
  • autogramiády
  • veřejná vystoupení
  • politická shromáždění