Reprezentativní ostraha objektu, recepční ostraha a zároveň odpovídající uvítání návštěv ve vašich obchodních prostorách – to je naše skutečné umění a priorita.

V ČEM SE LIŠÍME OD DESÍTEK JINÝCH FIREM, KTERÉ NABÍZÍ RECEPČNÍ OSTRAHU?

Je to jednoduché – uvědomujeme si, že první co váš návštěvník uvidí, bude náš strážce sedící za recepcí. Podle tohoto klíče vybíráme naše zaměstnance, kteří zvládnou reprezentovat význam vašeho objektu před všemi příchozími.

BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ

V oblasti bezpečnosti majetku a osob se pohybujeme mnoho let. Na území Evropské Unie, USA, Střední Ameriky a Thajska poskytujeme unikátní protiteroristické a bezpečnostní služby. Díky těmto zkušenostem jsme vám schopni poskytnout dokonalé poradenství. Pro všechny naše klienty, kteří využívají některou z našich hlavních služeb, poskytujeme poradenství zdarma.

REPREZENTATIVNÍ VYSTUPOVÁNÍ

Žádní spící důchodci, podivné existence, které neustále chodí kouřit – nic z toho naše klienty nemusí trápit. Uvědomujeme si, že recepční ostraha tvoří první dojem vašich návštěvníků. Bývalí policisté a vojáci – to jsou jediní naši zaměstnanci, proto můžeme garantovat, že kromě reprezentace vašeho postavení, dokážou naši zaměstnanci zvládnout i jakoukoliv situaci, která v objektu může nastat.

OSTRAHA OBJEKTU

Celou recepci, váš objekt i kamerový systém připojíme na náš dispečink, který je v provozu 24h denně a který je schopen okamžitě do vašeho objektu vyslat odpovídající výjezdovou skupinu. Ať už půjde jen o poslíčka, který přiveze náhradní klíče, nebo o plně vyzbrojenou protiteroristickou jednotku.