Ozbrojený ochranný tým, nebo-li ozbrojený doprovod, který vám zajistí naprosté bezpečí se nemusí hodit jen v oblastech zmítaných válkami, a nebo v oblastech ve kterých řádí drogové kartely a gangy.

Ozbrojený strážce (součást týmu poskytující ozbrojený doprovod), který střeží dům našeho klienta v jedné z Afrických zemí

Ozbrojený doprovod vám jsme schopni zajistit ve většině státech světa. Využíváme při tom naše dlouholeté zkušenosti se zajišťováním povolení pro vývoz zbraní z ČR/EU a zároveň naši síť poboček a partnerů. Pro informace o konkrétních možnostech ve vámi zvolené zemi nás kdykoliv kontaktujte. Zajištění všech potřebných povolení obvykle trvá až 30 dní.

Osobní ochranu ve všech rizikových oblastech zajišťují profesionálové, kteří mají letité zkušenosti ze speciálních jednotek různých světových armád. Naši specialisté se touto činností živí – nejedná se o vysloužilé vojáky, kteří nenašli lepší práci – profesionály si vybíráme my a na prvním místě máme vždy bezpečnost našich klientů.


Jak vypadá ozbrojený doprovod při cestě za hranice v praxi?

VIP transport na letiště Praha Ruzyně

Nejprve si s vámi ujasníme důvod vaší cesty, itinerář a všechny vaše požadavky a časové možnosti. Následně sestavíme potřebný ochranný tým. Ochranný tým se skládá z minimálně 2 ozbrojených osobních strážců. Strážci mohou být i ženy. Následně náš tým vycestuje do vaší cílové destinace, kde zajistí vaše ubytování, vozidla, připraví všechny místa schůzek. vy pak jen přijedete do cílové destinace, kde váš vaši osobní strážci očekávají a poskytnou vám veškerý dostupný komfort a bezpečí.

V rámci vašeho bezpečí mimo území České republiky pro klienty obvykle zajišťujeme prohlídku prostor, ještě před tím, než tam klient dorazí. Zajišťujeme dále převozy, staráme se o vozový park, vyřizujeme nákupy každodenních potřeb. V cizí zemi nikdy nebudete sami a všechny složitosti a starosti za váš vyřeší vás ochranný tým.

Pro vaše větší soukromí, případně z důvodu lepších možností bezpečného přiblížení se až do cílové destinace, obvykle naši klienti využívají i našich služeb v oblasti soukromých letadel, tzv. byz-jetů.

Ozbrojený doprovod do rizikových oblastí můžete využít pro:

  • doprovod osob ve válečných oblastech (Irák, Afghánistán apod.)
  • doprovod osob v nebezpečných oblastech (Jižní Amerika, Afrika apod.)
  • doprovod osob na rizikové schůzky v zahraničí
  • doprovod nákladních konvojů rizikovými oblastmi