Bodyguard – mnoho lidí si pod tímto pojmem představí americké filmy a osobní strážce kolem prezidentů. V soukromém sektoru to ovšem vypadá trošku jinak. Naším cílem je ochrana života a zdraví našich zákazníků a ne působit odstrašujícím dojmem. Naši osobní strážci se snaží příliš nezasahovat do soukromí a osobního života našich klientů a přesto poskytovat prvotřídní služby v oblasti osobní bezpečnosti a to jak v České Republice, tak i kdekoliv jinde ve světě.

Můžete mít mnoho důvodů proč si přejete být doprovázení ozbrojenými profesionály – bodyguardy – my víme jen jedno, na nás se můžete spolehnout.

Vzhledem k letitým zkušenostem z oblasti bezpečnosti osob ve vysoce rizikových oblastech v zahraničí (Irák, Afghánistán), vám naše společnost může garantovat vypracování bezpečnostních protokolů, navrhnutí bezpečné cestovní trasy a doprovod od skutečných profesionálů – bodyguardů, kteří se vždy snaží předcházet nepříjemným situacím, ale nebojí se využít všech dostupných prostředků k vyřešení vaší situace.

Nejčastějšími klienty naší společnosti, jsou podnikatelé, kteří jsou nebezpečně vydíráni a kteří si přejí ochránit sebe a svou rodinu. Dalším častým klientem jsou VIP osoby, které děsí nebezpečné pronásledování fanouškem.

Ozbrojený doprovod (služby osobního strážce – bodyguarda) lze využít mimo jiné v těchto situacích:

  • schůzka s obchodními partnery
  • vyzvednutí/odevzdání vyšší částky v bance
  • pokud jste obětí vydírání (ochrana rodiny, vás)
  • ochrana před nebezpečným sledováním ze strany fanoušků
  • převoz výplat vaším zaměstnancem