Můžete mít mnoho důvodů proč si přejete být doprovázení ozbrojenými profesionály – bodyguardy – my víme jen jedno, na nás se můžete spolehnout.

Ochrana osob i zájmů velkých korporátních společností

Bodyguard

Mnoho zákazníků si pod tímto pojmem představí americké filmy a osobní strážce kolem prezidentů. V soukromém sektoru to ovšem vypadá jinak. Naším cílem je ochrana života a zdraví našich zákazníků a ne působit odstrašujícím dojmem. Proto se snažíme splynout se zákazníkem natolik, aby si jeho okolí ani nevšimlo, že má osobní strážce. Naši osobní strážci se snaží příliš nezasahovat do soukromí a osobního života našich klientů a přesto poskytovat prvotřídní služby v oblasti osobní bezpečnosti a to jak v České Republice, tak i kdekoliv jinde ve světě.

Bezpečná přeprava

Dostat se z bodu A do bodu B bezpečně, nepozorovaně a v pohodlí. To je klíčová role bezpečné přepravy chráněných osob. Ať už se jedná o služební cestu po Praze nebo rodinnou dovolenou ve vzdálené exotické zemi.

Ve všech zemích kde působíme nabízíme pronájem luxusních, ale i starších a nenápadných vozidel s profesionálním řidičem. Naši řidiči pocházejí převážně z ochranné služby Policie ČR, kde působili v roli řidičů pro ministry, diplomaty a státní návštěvy. Většina z nich má zkušenosti ze zahraničních misí a to i z válečných oblastí, kde působili jako řidiči pancéřovaných vozidel.

Plánování cest a logistika

Bezpečná doprava je pouze jedním dílkem skládačky. RED HAWK SECURITY disponuje rozsáhlou sítí kontaktů, díky které jme schopni našim klientům zajistit přepravu letadly, ubytování v hotelech, evakuační týmy a mnohem více. A to vše v téměř jakémkoliv státu.

Můžeme naše klienty vyzvednout u východu z letiště, nebo již před příletem zajistit VIP výstup z letadla a od tohoto momentu až po jejich bezpečný odlet zajistíme vše potřebné. Nepostaráme se jen o pohodlí a o to, aby všechny cesty dopadli dobře – zajistíme v první řadě i naprostou bezpečnost.

Všichni naši strážci / bodyguardi a řidiči se domluví Česky a Anglicky. Někteří strážci ovládají Ruštinu, Španělštinu, Arabštinu a Francouzštinu.