Když jsme přemýšleli nad našimi službami, které poskytujeme nejen v Praze, ale v celé České Republice, říkali jsme si, že mnoho úspěšných podnikatelů nemá čas řídit přes pracovní den svůj vlastní vůz a musejí využívat služeb různých taxislužeb. Sami víme, že kvalitní a reprezentativní vůz u taxi mnohdy přijet nemůže. Omezí to pak logicky váš komfort, ale hlavně i pracovní výkon.

Rozhodli jsme se proto všem našim zákazníkům nabídnout pronájem nových luxusních vozidel značky Mercedes-Benz a to s řidičem, případně i osobním strážcem. Vozidla jsou vyrobena v roce 2017.

Vozidlo s profesionálním řidičem má mnoho výhod:

  • Vůz Mercedes-Benz s řidičem vás ráno vyzvedne kdekoliv a kdykoliv
  • Vozidlo i s řidičem je k dispozici po celý den
  • Řidič na vás vždy počká, případně se přesune tak, abyste nikam nemuseli přebíhat a složitě hledat, kde vůz stojí
  • Vozidlo není nijak označeno – žádná loga, nápisy apod.
  • Soukromí vám zaručí zatmavená zadní skla

K vozidlu a řidiči si můžete objednat i služeb osobního ochránce se zbraní. Od jednoho osobního strážce, až po celý doprovodný tým v druhém – stejném vozidle. Záleží jen na vás a vaší aktuální bezpečnostní situaci.

V rámci našich služeb jsme připraveni vám poskytnout i zdravotnickou podporu na palubě vozidla. Ve vozidle pro vás mohou být připraveny vaše léky, které užíváte. Řidič i osobní strážci jsou proškolení pro poskytování neodkladné zdravotnické první pomoci ve válečných podmínkách (vzdělání na úrovni TCCC).